
Apple A3241 Apple M2 16 Gb 256 Gb Blue Laptop
| Color | BLUE |
| CASE / BAG | CASE / BAG |
| Processor Type | APPLE M2 |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Model Number | A3241 |
| Charger | Charger |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Screen size (inches) | 15 |
| Manufacturer | APPLE |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Webcam | Webcam |
| SOLID STATE HARD DRIVE | SOLID STATE HARD DRIVE |
| Serial# | HY2H7DV2VK |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
| CASE / BAG |
| WEBCAM |
| WIFI CONNECTIVITY |
| SOLID STATE HARD DRIVE |
Original: $649.99
-65%$649.99
$227.50Apple A3241 Apple M2 16 Gb 256 Gb Blue Laptop
| Color | BLUE |
| CASE / BAG | CASE / BAG |
| Processor Type | APPLE M2 |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Model Number | A3241 |
| Charger | Charger |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Screen size (inches) | 15 |
| Manufacturer | APPLE |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Webcam | Webcam |
| SOLID STATE HARD DRIVE | SOLID STATE HARD DRIVE |
| Serial# | HY2H7DV2VK |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
| CASE / BAG |
| WEBCAM |
| WIFI CONNECTIVITY |
| SOLID STATE HARD DRIVE |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Color | BLUE |
| CASE / BAG | CASE / BAG |
| Processor Type | APPLE M2 |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Model Number | A3241 |
| Charger | Charger |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Screen size (inches) | 15 |
| Manufacturer | APPLE |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Webcam | Webcam |
| SOLID STATE HARD DRIVE | SOLID STATE HARD DRIVE |
| Serial# | HY2H7DV2VK |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
| CASE / BAG |
| WEBCAM |
| WIFI CONNECTIVITY |
| SOLID STATE HARD DRIVE |









