Apple Macbook Air 2025 M4 Apple M1 Pro 16 Gb 256 Gb Blue Laptop
| Is This a Chromebook? | NO |
| Screen size (inches) | 13 |
| Processor Type | APPLE M1 PRO |
| Serial# | J417HK39TV |
| Manufacturer | APPLE |
| Color | BLUE |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Model Number | MACBOOK AIR 2025 M4 |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Charger | Charger |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
Original: $699.99
-65%$699.99
$245.00Apple Macbook Air 2025 M4 Apple M1 Pro 16 Gb 256 Gb Blue Laptop
| Is This a Chromebook? | NO |
| Screen size (inches) | 13 |
| Processor Type | APPLE M1 PRO |
| Serial# | J417HK39TV |
| Manufacturer | APPLE |
| Color | BLUE |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Model Number | MACBOOK AIR 2025 M4 |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Charger | Charger |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Is This a Chromebook? | NO |
| Screen size (inches) | 13 |
| Processor Type | APPLE M1 PRO |
| Serial# | J417HK39TV |
| Manufacturer | APPLE |
| Color | BLUE |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Model Number | MACBOOK AIR 2025 M4 |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Charger | Charger |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |










