
Hp Tpn-q286 Intel Core I3 - 5th Generation 4 Gb 128 Gb Beige / Tan Laptop
Overview
Condition
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Screen size (inches) | 15 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Serial# | 1H85492C9M |
| Color | BEIGE / TAN |
| Model Number | TPN-Q286 |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Processor Type | Intel Core i3 - 5th Generation |
| Manufacturer | HP |
Condition
Excellent, pre-owned condition
$70.00
Original: $199.99
-65%Hp Tpn-q286 Intel Core I3 - 5th Generation 4 Gb 128 Gb Beige / Tan Laptop—
$199.99
$70.00Hp Tpn-q286 Intel Core I3 - 5th Generation 4 Gb 128 Gb Beige / Tan Laptop
Overview
Condition
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Screen size (inches) | 15 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Serial# | 1H85492C9M |
| Color | BEIGE / TAN |
| Model Number | TPN-Q286 |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Processor Type | Intel Core i3 - 5th Generation |
| Manufacturer | HP |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Screen size (inches) | 15 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Serial# | 1H85492C9M |
| Color | BEIGE / TAN |
| Model Number | TPN-Q286 |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Processor Type | Intel Core i3 - 5th Generation |
| Manufacturer | HP |
Condition
Excellent, pre-owned condition









