
Apple A3287__iphone 16 128 Gb Black Smart Phone
| Serial# | KX3R0G9N7J |
| Manufacturer | APPLE |
| Model Number | A3287__IPHONE 16 |
| IMEI# | 358719292610022 |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Class | HIGH |
| Carrier | CARRIER UNLOCKED |
| Color | BLACK |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Original: $499.99
-65%$499.99
$175.00Apple A3287__iphone 16 128 Gb Black Smart Phone
| Serial# | KX3R0G9N7J |
| Manufacturer | APPLE |
| Model Number | A3287__IPHONE 16 |
| IMEI# | 358719292610022 |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Class | HIGH |
| Carrier | CARRIER UNLOCKED |
| Color | BLACK |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Serial# | KX3R0G9N7J |
| Manufacturer | APPLE |
| Model Number | A3287__IPHONE 16 |
| IMEI# | 358719292610022 |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Class | HIGH |
| Carrier | CARRIER UNLOCKED |
| Color | BLACK |
Condition
Excellent, pre-owned condition











