
Apple A3297__iphone 16 Pro Max 256 Gb Black Smart Phone
| Model Number | A3297__IPHONE 16 PRO MAX |
| IMEI# | N/A |
| Manufacturer | APPLE |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Class | MEDIUM |
| Serial# | 1578256942568 |
| Color | BLACK |
| Carrier | CARRIER UNLOCKED |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Apple A3297__iphone 16 Pro Max 256 Gb Black Smart Phone
| Model Number | A3297__IPHONE 16 PRO MAX |
| IMEI# | N/A |
| Manufacturer | APPLE |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Class | MEDIUM |
| Serial# | 1578256942568 |
| Color | BLACK |
| Carrier | CARRIER UNLOCKED |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Model Number | A3297__IPHONE 16 PRO MAX |
| IMEI# | N/A |
| Manufacturer | APPLE |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Class | MEDIUM |
| Serial# | 1578256942568 |
| Color | BLACK |
| Carrier | CARRIER UNLOCKED |
Condition
Excellent, pre-owned condition











