
Apple A3354__ipad 11th Gen Silver Tablet
| Model Number | A3354__IPAD 11TH GEN |
| Charger | Charger |
| Manufacturer | APPLE |
| Serial# | FJ1Q1W702F |
| Internal Storage Capacity (GB) | 128 GB |
| CASE / SLEEVE | CASE / SLEEVE |
| Class | BASIC |
| Color | SILVER |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
| CASE / SLEEVE |
Original: $149.99
-65%$149.99
$52.50Apple A3354__ipad 11th Gen Silver Tablet
| Model Number | A3354__IPAD 11TH GEN |
| Charger | Charger |
| Manufacturer | APPLE |
| Serial# | FJ1Q1W702F |
| Internal Storage Capacity (GB) | 128 GB |
| CASE / SLEEVE | CASE / SLEEVE |
| Class | BASIC |
| Color | SILVER |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
| CASE / SLEEVE |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Model Number | A3354__IPAD 11TH GEN |
| Charger | Charger |
| Manufacturer | APPLE |
| Serial# | FJ1Q1W702F |
| Internal Storage Capacity (GB) | 128 GB |
| CASE / SLEEVE | CASE / SLEEVE |
| Class | BASIC |
| Color | SILVER |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
| CASE / SLEEVE |











