
Apple A3354 Silver Tablet
| Class | BASIC |
| Internal Storage Capacity (GB) | 128 GB |
| Manufacturer | APPLE |
| Charger | Charger |
| Color | SILVER |
| Serial# | SKT2VL96JXF |
| CASE / SLEEVE | CASE / SLEEVE |
| Model Number | A3354 |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
| CASE / SLEEVE |
Apple A3354 Silver Tablet
| Class | BASIC |
| Internal Storage Capacity (GB) | 128 GB |
| Manufacturer | APPLE |
| Charger | Charger |
| Color | SILVER |
| Serial# | SKT2VL96JXF |
| CASE / SLEEVE | CASE / SLEEVE |
| Model Number | A3354 |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
| CASE / SLEEVE |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Class | BASIC |
| Internal Storage Capacity (GB) | 128 GB |
| Manufacturer | APPLE |
| Charger | Charger |
| Color | SILVER |
| Serial# | SKT2VL96JXF |
| CASE / SLEEVE | CASE / SLEEVE |
| Model Number | A3354 |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
| CASE / SLEEVE |











