
Apple A3355__ipad 11th Gen Blue Tablet
| Model Number | A3355__IPAD 11TH GEN |
| Manufacturer | APPLE |
| Charger | Charger |
| Internal Storage Capacity (GB) | 128 GB |
| Serial# | HGQ9QX2VVT |
| Color | BLUE |
| CASE / SLEEVE | CASE / SLEEVE |
| Class | HIGH |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CASE / SLEEVE |
| CHARGER |
Original: $184.99
-65%$184.99
$64.75Apple A3355__ipad 11th Gen Blue Tablet
| Model Number | A3355__IPAD 11TH GEN |
| Manufacturer | APPLE |
| Charger | Charger |
| Internal Storage Capacity (GB) | 128 GB |
| Serial# | HGQ9QX2VVT |
| Color | BLUE |
| CASE / SLEEVE | CASE / SLEEVE |
| Class | HIGH |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CASE / SLEEVE |
| CHARGER |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Model Number | A3355__IPAD 11TH GEN |
| Manufacturer | APPLE |
| Charger | Charger |
| Internal Storage Capacity (GB) | 128 GB |
| Serial# | HGQ9QX2VVT |
| Color | BLUE |
| CASE / SLEEVE | CASE / SLEEVE |
| Class | HIGH |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CASE / SLEEVE |
| CHARGER |











