
Apple A3355__ipad 11th Gen Yellow Tablet
| Model Number | A3355__IPAD 11TH GEN |
| Manufacturer | APPLE |
| Charger | Charger |
| CASE / SLEEVE | CASE / SLEEVE |
| Color | YELLOW |
| Serial# | JQ20YYV62M |
| Internal Storage Capacity (GB) | 128 GB |
| Class | HIGH |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CASE / SLEEVE |
| CHARGER |
Apple A3355__ipad 11th Gen Yellow Tablet
| Model Number | A3355__IPAD 11TH GEN |
| Manufacturer | APPLE |
| Charger | Charger |
| CASE / SLEEVE | CASE / SLEEVE |
| Color | YELLOW |
| Serial# | JQ20YYV62M |
| Internal Storage Capacity (GB) | 128 GB |
| Class | HIGH |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CASE / SLEEVE |
| CHARGER |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Model Number | A3355__IPAD 11TH GEN |
| Manufacturer | APPLE |
| Charger | Charger |
| CASE / SLEEVE | CASE / SLEEVE |
| Color | YELLOW |
| Serial# | JQ20YYV62M |
| Internal Storage Capacity (GB) | 128 GB |
| Class | HIGH |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CASE / SLEEVE |
| CHARGER |











