
Apple A3355 Red Tablet
| Serial# | GX2X7JJ2LW |
| Color | RED |
| Class | MEDIUM |
| Manufacturer | APPLE |
| Model Number | A3355 |
| Charger | Charger |
| CASE / SLEEVE | CASE / SLEEVE |
| Internal Storage Capacity (GB) | 128 GB |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CASE / SLEEVE |
| CHARGER |
Original: $269.99
-65%$269.99
$94.50Apple A3355 Red Tablet
| Serial# | GX2X7JJ2LW |
| Color | RED |
| Class | MEDIUM |
| Manufacturer | APPLE |
| Model Number | A3355 |
| Charger | Charger |
| CASE / SLEEVE | CASE / SLEEVE |
| Internal Storage Capacity (GB) | 128 GB |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CASE / SLEEVE |
| CHARGER |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Serial# | GX2X7JJ2LW |
| Color | RED |
| Class | MEDIUM |
| Manufacturer | APPLE |
| Model Number | A3355 |
| Charger | Charger |
| CASE / SLEEVE | CASE / SLEEVE |
| Internal Storage Capacity (GB) | 128 GB |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CASE / SLEEVE |
| CHARGER |











