Apple A3361__ipad Pro 13 Pink Tablet
| Serial# | FYPJWTGJW5 |
| Charger | Charger |
| Manufacturer | APPLE |
| CASE / SLEEVE | CASE / SLEEVE |
| Class | HIGH |
| Model Number | A3361__IPAD PRO 13 |
| Internal Storage Capacity (GB) | 500 GB |
| Color | PINK |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CASE / SLEEVE |
| CHARGER |
Apple A3361__ipad Pro 13 Pink Tablet
| Serial# | FYPJWTGJW5 |
| Charger | Charger |
| Manufacturer | APPLE |
| CASE / SLEEVE | CASE / SLEEVE |
| Class | HIGH |
| Model Number | A3361__IPAD PRO 13 |
| Internal Storage Capacity (GB) | 500 GB |
| Color | PINK |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CASE / SLEEVE |
| CHARGER |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Serial# | FYPJWTGJW5 |
| Charger | Charger |
| Manufacturer | APPLE |
| CASE / SLEEVE | CASE / SLEEVE |
| Class | HIGH |
| Model Number | A3361__IPAD PRO 13 |
| Internal Storage Capacity (GB) | 500 GB |
| Color | PINK |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CASE / SLEEVE |
| CHARGER |











