Apple A3401 Apple M2 24 Gb 1 Tb Gray Laptop
| Model Number | A3401 |
| Serial# | DJM26VJYD7 |
| Processor Type | APPLE M2 |
| Screen size (inches) | 13 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Color | GRAY |
| Internal Storage Capacity | 1 TB |
| Manufacturer | APPLE |
| RAM Memory (GB) | 24 GB |
| Charger | Charger |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
Original: $1,164.99
-65%$1,164.99
$407.75Apple A3401 Apple M2 24 Gb 1 Tb Gray Laptop
| Model Number | A3401 |
| Serial# | DJM26VJYD7 |
| Processor Type | APPLE M2 |
| Screen size (inches) | 13 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Color | GRAY |
| Internal Storage Capacity | 1 TB |
| Manufacturer | APPLE |
| RAM Memory (GB) | 24 GB |
| Charger | Charger |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Model Number | A3401 |
| Serial# | DJM26VJYD7 |
| Processor Type | APPLE M2 |
| Screen size (inches) | 13 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Color | GRAY |
| Internal Storage Capacity | 1 TB |
| Manufacturer | APPLE |
| RAM Memory (GB) | 24 GB |
| Charger | Charger |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |











