
Apple A3434 Apple M2 16 Gb 16 Gb Silver Laptop
| Manufacturer | APPLE |
| Screen size (inches) | 14 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Internal Storage Capacity | 16 GB |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Serial# | GPFDQ6J7TN |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Webcam | Webcam |
| Model Number | A3434 |
| Color | SILVER |
| Processor Type | APPLE M2 |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |
| WEBCAM |
Apple A3434 Apple M2 16 Gb 16 Gb Silver Laptop
| Manufacturer | APPLE |
| Screen size (inches) | 14 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Internal Storage Capacity | 16 GB |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Serial# | GPFDQ6J7TN |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Webcam | Webcam |
| Model Number | A3434 |
| Color | SILVER |
| Processor Type | APPLE M2 |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |
| WEBCAM |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Manufacturer | APPLE |
| Screen size (inches) | 14 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Internal Storage Capacity | 16 GB |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Serial# | GPFDQ6J7TN |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Webcam | Webcam |
| Model Number | A3434 |
| Color | SILVER |
| Processor Type | APPLE M2 |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |
| WEBCAM |











