
Apple Imac Intel Core I5 - 3rd Generation 8 Gb 1 Tb Gray Desktop
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Model Number | IMAC |
| Processor Type | Intel Core i5 - 3rd Generation |
| Manufacturer | APPLE |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Serial# | C02XD2FAJ1G5 |
| Internal Storage Capacity | 1 TB |
| Color | GRAY |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |
Apple Imac Intel Core I5 - 3rd Generation 8 Gb 1 Tb Gray Desktop
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Model Number | IMAC |
| Processor Type | Intel Core i5 - 3rd Generation |
| Manufacturer | APPLE |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Serial# | C02XD2FAJ1G5 |
| Internal Storage Capacity | 1 TB |
| Color | GRAY |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Model Number | IMAC |
| Processor Type | Intel Core i5 - 3rd Generation |
| Manufacturer | APPLE |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Serial# | C02XD2FAJ1G5 |
| Internal Storage Capacity | 1 TB |
| Color | GRAY |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |











