Apple Iphone 11 (a2111 32 Gb Black Smart Phone
| Internal Storage Capacity | 32 GB |
| Class | BASIC |
| Manufacturer | APPLE |
| Serial# | DX3LX2HUN72J |
| Carrier | STRAIGHT TALK |
| Model Number | IPHONE 11 (A2111 |
| Color | BLACK |
| IMEI# | 35 905188 838331 2 |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Original: $134.99
-65%$134.99
$47.25Apple Iphone 11 (a2111 32 Gb Black Smart Phone
| Internal Storage Capacity | 32 GB |
| Class | BASIC |
| Manufacturer | APPLE |
| Serial# | DX3LX2HUN72J |
| Carrier | STRAIGHT TALK |
| Model Number | IPHONE 11 (A2111 |
| Color | BLACK |
| IMEI# | 35 905188 838331 2 |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Internal Storage Capacity | 32 GB |
| Class | BASIC |
| Manufacturer | APPLE |
| Serial# | DX3LX2HUN72J |
| Carrier | STRAIGHT TALK |
| Model Number | IPHONE 11 (A2111 |
| Color | BLACK |
| IMEI# | 35 905188 838331 2 |
Condition
Very Good, pre-owned condition











