
Apple Iphone7 Plus 32 Gb Black Smart Phone
| Internal Storage Capacity (GB) | 32 |
| Serial# | FCCYJA8KHG00 |
| IMEI# | 358638090310645 |
| Color | BLACK |
| Carrier | METRO PCS |
| Internal Storage Capacity | 32 GB |
| Model Number | IPHONE7 PLUS |
| Manufacturer | APPLE |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Apple Iphone7 Plus 32 Gb Black Smart Phone
| Internal Storage Capacity (GB) | 32 |
| Serial# | FCCYJA8KHG00 |
| IMEI# | 358638090310645 |
| Color | BLACK |
| Carrier | METRO PCS |
| Internal Storage Capacity | 32 GB |
| Model Number | IPHONE7 PLUS |
| Manufacturer | APPLE |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Internal Storage Capacity (GB) | 32 |
| Serial# | FCCYJA8KHG00 |
| IMEI# | 358638090310645 |
| Color | BLACK |
| Carrier | METRO PCS |
| Internal Storage Capacity | 32 GB |
| Model Number | IPHONE7 PLUS |
| Manufacturer | APPLE |
Condition
Excellent, pre-owned condition











