
Apple Mac Book Pro Apple M2 8 Gb 500 Gb Silver Laptop
| Processor Type | APPLE M2 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Model Number | MAC BOOK PRO |
| Screen size (inches) | 13 |
| Serial# | HJ670G1W9R |
| Manufacturer | APPLE |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Color | SILVER |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Original: $779.99
-65%$779.99
$273.00Apple Mac Book Pro Apple M2 8 Gb 500 Gb Silver Laptop
| Processor Type | APPLE M2 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Model Number | MAC BOOK PRO |
| Screen size (inches) | 13 |
| Serial# | HJ670G1W9R |
| Manufacturer | APPLE |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Color | SILVER |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Processor Type | APPLE M2 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Model Number | MAC BOOK PRO |
| Screen size (inches) | 13 |
| Serial# | HJ670G1W9R |
| Manufacturer | APPLE |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Color | SILVER |
Condition
Excellent, pre-owned condition











