Apple Macbook Air Apple M1 Pro 4 Gb 64 Gb Silver Laptop
| Model Number | MACBOOK AIR |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Serial# | |
| Webcam | Webcam |
| Screen size (inches) | 15 |
| Manufacturer | APPLE |
| Processor Type | APPLE M1 PRO |
| Charger | Charger |
| Color | SILVER |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| Webcam |
| Charger |
Apple Macbook Air Apple M1 Pro 4 Gb 64 Gb Silver Laptop
| Model Number | MACBOOK AIR |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Serial# | |
| Webcam | Webcam |
| Screen size (inches) | 15 |
| Manufacturer | APPLE |
| Processor Type | APPLE M1 PRO |
| Charger | Charger |
| Color | SILVER |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| Webcam |
| Charger |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Model Number | MACBOOK AIR |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Serial# | |
| Webcam | Webcam |
| Screen size (inches) | 15 |
| Manufacturer | APPLE |
| Processor Type | APPLE M1 PRO |
| Charger | Charger |
| Color | SILVER |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| Webcam |
| Charger |











