
Apple Macbook Air Intel Core I5 - 9th Generation 8 Gb 128 Gb Silver Laptop
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Screen size (inches) | 13 |
| Color | SILVER |
| Processor Type | Intel Core i5 - 9th Generation |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Serial# | FVFCV7FEJ1WK |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Charger | Charger |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Webcam | Webcam |
| Manufacturer | APPLE |
| Model Number | MACBOOK AIR |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| Webcam |
| Charger |
| WIFI CONNECTIVITY |
Original: $160.99
-65%$160.99
$56.35Apple Macbook Air Intel Core I5 - 9th Generation 8 Gb 128 Gb Silver Laptop
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Screen size (inches) | 13 |
| Color | SILVER |
| Processor Type | Intel Core i5 - 9th Generation |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Serial# | FVFCV7FEJ1WK |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Charger | Charger |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Webcam | Webcam |
| Manufacturer | APPLE |
| Model Number | MACBOOK AIR |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| Webcam |
| Charger |
| WIFI CONNECTIVITY |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Screen size (inches) | 13 |
| Color | SILVER |
| Processor Type | Intel Core i5 - 9th Generation |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Serial# | FVFCV7FEJ1WK |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Charger | Charger |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Webcam | Webcam |
| Manufacturer | APPLE |
| Model Number | MACBOOK AIR |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| Webcam |
| Charger |
| WIFI CONNECTIVITY |











