
Apple Macbook Pro Intel Core I7 - 11th Generation 16 Gb 256 Gb Silver Laptop
| Model Number | MACBOOK PRO |
| Webcam | Webcam |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Charger | Charger |
| Processor Type | Intel Core i7 - 11th Generation |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Manufacturer | APPLE |
| Serial# | C02TX1WXHTD7 |
| Color | SILVER |
| Screen size (inches) | 15 |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Apple Macbook Pro Intel Core I7 - 11th Generation 16 Gb 256 Gb Silver Laptop
| Model Number | MACBOOK PRO |
| Webcam | Webcam |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Charger | Charger |
| Processor Type | Intel Core i7 - 11th Generation |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Manufacturer | APPLE |
| Serial# | C02TX1WXHTD7 |
| Color | SILVER |
| Screen size (inches) | 15 |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Model Number | MACBOOK PRO |
| Webcam | Webcam |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Charger | Charger |
| Processor Type | Intel Core i7 - 11th Generation |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Manufacturer | APPLE |
| Serial# | C02TX1WXHTD7 |
| Color | SILVER |
| Screen size (inches) | 15 |
Condition
Excellent, pre-owned condition











