
Apple Macbook Pro Mid 2010 Apple M1 8 Gb 500 Gb Silver Laptop
| Is This a Chromebook? | NO |
| Model Number | MACBOOK PRO MID 2010 |
| Serial# | 731070YBATM |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Manufacturer | APPLE |
| Processor Type | APPLE M1 |
| Color | SILVER |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Screen size (inches) | 15 |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |
Apple Macbook Pro Mid 2010 Apple M1 8 Gb 500 Gb Silver Laptop
| Is This a Chromebook? | NO |
| Model Number | MACBOOK PRO MID 2010 |
| Serial# | 731070YBATM |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Manufacturer | APPLE |
| Processor Type | APPLE M1 |
| Color | SILVER |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Screen size (inches) | 15 |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Is This a Chromebook? | NO |
| Model Number | MACBOOK PRO MID 2010 |
| Serial# | 731070YBATM |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Manufacturer | APPLE |
| Processor Type | APPLE M1 |
| Color | SILVER |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Screen size (inches) | 15 |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |











