
Apple Md4a4ll Blue Tablet
| Color | BLUE |
| Manufacturer | APPLE |
| CASE / SLEEVE | CASE / SLEEVE |
| Serial# | 1P602-08228 |
| Internal Storage Capacity (GB) | 128 GB |
| Charger | Charger |
| Model Number | MD4A4LL |
| Class | BASIC |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
| CASE / SLEEVE |
Original: $150.00
-65%$150.00
$52.50Apple Md4a4ll Blue Tablet
| Color | BLUE |
| Manufacturer | APPLE |
| CASE / SLEEVE | CASE / SLEEVE |
| Serial# | 1P602-08228 |
| Internal Storage Capacity (GB) | 128 GB |
| Charger | Charger |
| Model Number | MD4A4LL |
| Class | BASIC |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
| CASE / SLEEVE |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Color | BLUE |
| Manufacturer | APPLE |
| CASE / SLEEVE | CASE / SLEEVE |
| Serial# | 1P602-08228 |
| Internal Storage Capacity (GB) | 128 GB |
| Charger | Charger |
| Model Number | MD4A4LL |
| Class | BASIC |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
| CASE / SLEEVE |











