
Apple Md4dll/a Yellow Tablet
| Color | YELLOW |
| Class | HIGH |
| CASE / SLEEVE | CASE / SLEEVE |
| Charger | Charger |
| Internal Storage Capacity (GB) | 128 GB |
| Model Number | MD4DLL/A |
| Manufacturer | APPLE |
| Serial# | L1PQR2LR9H |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CASE / SLEEVE |
| CHARGER |
Apple Md4dll/a Yellow Tablet
| Color | YELLOW |
| Class | HIGH |
| CASE / SLEEVE | CASE / SLEEVE |
| Charger | Charger |
| Internal Storage Capacity (GB) | 128 GB |
| Model Number | MD4DLL/A |
| Manufacturer | APPLE |
| Serial# | L1PQR2LR9H |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CASE / SLEEVE |
| CHARGER |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Color | YELLOW |
| Class | HIGH |
| CASE / SLEEVE | CASE / SLEEVE |
| Charger | Charger |
| Internal Storage Capacity (GB) | 128 GB |
| Model Number | MD4DLL/A |
| Manufacturer | APPLE |
| Serial# | L1PQR2LR9H |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CASE / SLEEVE |
| CHARGER |











