
Apple Mhcp3ll/a 64 Gb Gray Smart Phone
| Power Adapter | Power Adapter |
| Model Number | MHCP3LL/A |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Serial# | DX3LPB3ZN72J |
| Class | MEDIUM |
| Carrier | CRICKET |
| Color | GRAY |
| Manufacturer | APPLE |
| IMEI# | 35 318293 907329 1 |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| POWER ADAPTER |
Apple Mhcp3ll/a 64 Gb Gray Smart Phone
| Power Adapter | Power Adapter |
| Model Number | MHCP3LL/A |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Serial# | DX3LPB3ZN72J |
| Class | MEDIUM |
| Carrier | CRICKET |
| Color | GRAY |
| Manufacturer | APPLE |
| IMEI# | 35 318293 907329 1 |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| POWER ADAPTER |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Power Adapter | Power Adapter |
| Model Number | MHCP3LL/A |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Serial# | DX3LPB3ZN72J |
| Class | MEDIUM |
| Carrier | CRICKET |
| Color | GRAY |
| Manufacturer | APPLE |
| IMEI# | 35 318293 907329 1 |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| POWER ADAPTER |











