
Apple Mx2x3ll/a Apple M2 24 Gb 500 Gb Black Laptop
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Screen size (inches) | 16 |
| Charger | Charger |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Color | BLACK |
| Manufacturer | APPLE |
| Model Number | MX2X3LL/A |
| Processor Type | APPLE M2 |
| RAM Memory (GB) | 24 GB |
| Serial# | D2D6M9K9XK |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
Original: $484.99
-65%$484.99
$169.75Apple Mx2x3ll/a Apple M2 24 Gb 500 Gb Black Laptop
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Screen size (inches) | 16 |
| Charger | Charger |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Color | BLACK |
| Manufacturer | APPLE |
| Model Number | MX2X3LL/A |
| Processor Type | APPLE M2 |
| RAM Memory (GB) | 24 GB |
| Serial# | D2D6M9K9XK |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Screen size (inches) | 16 |
| Charger | Charger |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Color | BLACK |
| Manufacturer | APPLE |
| Model Number | MX2X3LL/A |
| Processor Type | APPLE M2 |
| RAM Memory (GB) | 24 GB |
| Serial# | D2D6M9K9XK |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |











