
Apple Mxav2ll/a Gray Tablet
| Color | GRAY |
| Charger | Charger |
| Internal Storage Capacity (GB) | 500 GB |
| Serial# | DMPDH3HDNR73 |
| CASE / SLEEVE | CASE / SLEEVE |
| Manufacturer | APPLE |
| Model Number | MXAV2LL/A |
| Class | MEDIUM |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
| CASE / SLEEVE |
Original: $284.99
-65%$284.99
$99.75Apple Mxav2ll/a Gray Tablet
| Color | GRAY |
| Charger | Charger |
| Internal Storage Capacity (GB) | 500 GB |
| Serial# | DMPDH3HDNR73 |
| CASE / SLEEVE | CASE / SLEEVE |
| Manufacturer | APPLE |
| Model Number | MXAV2LL/A |
| Class | MEDIUM |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
| CASE / SLEEVE |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Color | GRAY |
| Charger | Charger |
| Internal Storage Capacity (GB) | 500 GB |
| Serial# | DMPDH3HDNR73 |
| CASE / SLEEVE | CASE / SLEEVE |
| Manufacturer | APPLE |
| Model Number | MXAV2LL/A |
| Class | MEDIUM |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
| CASE / SLEEVE |











