
Apple Nwgm2ll/a 256 Gb Black Smart Phone
| Serial# | H0CLG013N70K |
| Carrier | VERIZON |
| IMEI# | 352853116658713 |
| Class | MEDIUM |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Model Number | NWGM2LL/A |
| Manufacturer | APPLE |
| Color | BLACK |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Original: $350.00
-65%$350.00
$122.50Apple Nwgm2ll/a 256 Gb Black Smart Phone
| Serial# | H0CLG013N70K |
| Carrier | VERIZON |
| IMEI# | 352853116658713 |
| Class | MEDIUM |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Model Number | NWGM2LL/A |
| Manufacturer | APPLE |
| Color | BLACK |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Serial# | H0CLG013N70K |
| Carrier | VERIZON |
| IMEI# | 352853116658713 |
| Class | MEDIUM |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Model Number | NWGM2LL/A |
| Manufacturer | APPLE |
| Color | BLACK |
Condition
Very Good, pre-owned condition











