
Cyberpower C Series Amd Ryzen 5 16 Gb 1 Tb Black Desktop
Overview
Condition
| Processor Type | AMD RYZEN 5 |
| Model Number | C SERIES |
| Color | BLACK |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Serial# | ET8690-38914 |
| Internal Storage Capacity | 1 TB |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Manufacturer | CYBERPOWER |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |
$189.00
Original: $539.99
-65%Cyberpower C Series Amd Ryzen 5 16 Gb 1 Tb Black Desktop—
$539.99
$189.00Cyberpower C Series Amd Ryzen 5 16 Gb 1 Tb Black Desktop
Overview
Condition
| Processor Type | AMD RYZEN 5 |
| Model Number | C SERIES |
| Color | BLACK |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Serial# | ET8690-38914 |
| Internal Storage Capacity | 1 TB |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Manufacturer | CYBERPOWER |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Processor Type | AMD RYZEN 5 |
| Model Number | C SERIES |
| Color | BLACK |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Serial# | ET8690-38914 |
| Internal Storage Capacity | 1 TB |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Manufacturer | CYBERPOWER |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |







