
Cyberpower C Series Intel Core I5 - 7th Generation 16 Gb 1 Tb Black Desktop
Overview
Condition
| Color | BLACK |
| Model Number | C SERIES |
| Processor Type | Intel Core i5 - 7th Generation |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Manufacturer | CYBERPOWER |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Serial# | CS450211MB492301 |
| Internal Storage Capacity | 1 TB |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |
$210.00
Original: $599.99
-65%Cyberpower C Series Intel Core I5 - 7th Generation 16 Gb 1 Tb Black Desktop—
$599.99
$210.00Cyberpower C Series Intel Core I5 - 7th Generation 16 Gb 1 Tb Black Desktop
Overview
Condition
| Color | BLACK |
| Model Number | C SERIES |
| Processor Type | Intel Core i5 - 7th Generation |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Manufacturer | CYBERPOWER |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Serial# | CS450211MB492301 |
| Internal Storage Capacity | 1 TB |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Color | BLACK |
| Model Number | C SERIES |
| Processor Type | Intel Core i5 - 7th Generation |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Manufacturer | CYBERPOWER |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Serial# | CS450211MB492301 |
| Internal Storage Capacity | 1 TB |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |







