
Cyberpower C Series Amd Ryzen 5 Pro 4 Gb 1 Tb Black Desktop
Overview
Condition
| Internal Storage Capacity | 1 TB |
| Model Number | C SERIES |
| Manufacturer | CYBERPOWER |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Color | BLACK |
| Serial# | ET8230-31893 |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Processor Type | AMD RYZEN 5 PRO |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |
$105.00
Original: $300.00
-65%Cyberpower C Series Amd Ryzen 5 Pro 4 Gb 1 Tb Black Desktop—
$300.00
$105.00Cyberpower C Series Amd Ryzen 5 Pro 4 Gb 1 Tb Black Desktop
Overview
Condition
| Internal Storage Capacity | 1 TB |
| Model Number | C SERIES |
| Manufacturer | CYBERPOWER |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Color | BLACK |
| Serial# | ET8230-31893 |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Processor Type | AMD RYZEN 5 PRO |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Internal Storage Capacity | 1 TB |
| Model Number | C SERIES |
| Manufacturer | CYBERPOWER |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Color | BLACK |
| Serial# | ET8230-31893 |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Processor Type | AMD RYZEN 5 PRO |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |







