
Dell P108f Intel Core I3 - 11th Generation 8 Gb 256 Gb Black Laptop
| Processor Type | Intel Core i3 - 11th Generation |
| Charger | Charger |
| Is This a Chromebook? | NO |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Screen size (inches) | 15 |
| Manufacturer | DELL |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Serial# | 5084966875 |
| Color | BLACK |
| Model Number | P108F |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |
| CHARGER |
Original: $94.99
-65%$94.99
$33.25Dell P108f Intel Core I3 - 11th Generation 8 Gb 256 Gb Black Laptop
| Processor Type | Intel Core i3 - 11th Generation |
| Charger | Charger |
| Is This a Chromebook? | NO |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Screen size (inches) | 15 |
| Manufacturer | DELL |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Serial# | 5084966875 |
| Color | BLACK |
| Model Number | P108F |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |
| CHARGER |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Processor Type | Intel Core i3 - 11th Generation |
| Charger | Charger |
| Is This a Chromebook? | NO |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Screen size (inches) | 15 |
| Manufacturer | DELL |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Serial# | 5084966875 |
| Color | BLACK |
| Model Number | P108F |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |
| CHARGER |











