
Hp 14-fq0013dx Amd Athlon 4 Gb 128 Gb Black Laptop
Overview
Condition
| Manufacturer | HP |
| Serial# | 5CD0415MY3 |
| Color | BLACK |
| Screen size (inches) | 15 |
| Model Number | 14-FQ0013DX |
| Processor Type | AMD ATHLON |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
Condition
Excellent, pre-owned condition
$35.00
Original: $99.99
-65%Hp 14-fq0013dx Amd Athlon 4 Gb 128 Gb Black Laptop—
$99.99
$35.00Hp 14-fq0013dx Amd Athlon 4 Gb 128 Gb Black Laptop
Overview
Condition
| Manufacturer | HP |
| Serial# | 5CD0415MY3 |
| Color | BLACK |
| Screen size (inches) | 15 |
| Model Number | 14-FQ0013DX |
| Processor Type | AMD ATHLON |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Manufacturer | HP |
| Serial# | 5CD0415MY3 |
| Color | BLACK |
| Screen size (inches) | 15 |
| Model Number | 14-FQ0013DX |
| Processor Type | AMD ATHLON |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
Condition
Excellent, pre-owned condition




