
Oneplus One Plus A6013 128 Gb Black Smart Phone
Overview
Condition
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Serial# | EBD72F24 |
| IMEI# | 865208041849582 |
| Carrier | CARRIER UNLOCKED |
| Class | MEDIUM |
| Manufacturer | ONEPLUS |
| Color | BLACK |
| Model Number | ONE PLUS A6013 |
Condition
Very Good, pre-owned condition
$22.75
Original: $64.99
-65%Oneplus One Plus A6013 128 Gb Black Smart Phone—
$64.99
$22.75Oneplus One Plus A6013 128 Gb Black Smart Phone
Overview
Condition
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Serial# | EBD72F24 |
| IMEI# | 865208041849582 |
| Carrier | CARRIER UNLOCKED |
| Class | MEDIUM |
| Manufacturer | ONEPLUS |
| Color | BLACK |
| Model Number | ONE PLUS A6013 |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Serial# | EBD72F24 |
| IMEI# | 865208041849582 |
| Carrier | CARRIER UNLOCKED |
| Class | MEDIUM |
| Manufacturer | ONEPLUS |
| Color | BLACK |
| Model Number | ONE PLUS A6013 |
Condition
Very Good, pre-owned condition




