Up Up01 256 Gb Black Smart Phone
Overview
Condition
| Serial# | UP01241100006704 |
| Class | HIGH |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| IMEI# | 358496270389065 |
| Carrier | CARRIER UNLOCKED |
| Color | BLACK |
| Model Number | UP01 |
| Manufacturer | UP |
Condition
Excellent, pre-owned condition
$122.50
Original: $349.99
-65%Up Up01 256 Gb Black Smart Phone—
$349.99
$122.50Up Up01 256 Gb Black Smart Phone
Overview
Condition
| Serial# | UP01241100006704 |
| Class | HIGH |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| IMEI# | 358496270389065 |
| Carrier | CARRIER UNLOCKED |
| Color | BLACK |
| Model Number | UP01 |
| Manufacturer | UP |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Serial# | UP01241100006704 |
| Class | HIGH |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| IMEI# | 358496270389065 |
| Carrier | CARRIER UNLOCKED |
| Color | BLACK |
| Model Number | UP01 |
| Manufacturer | UP |
Condition
Excellent, pre-owned condition





