
Hp 14a-ne1013dx Intel Celeron 4 Gb 64 Gb Gray Laptop
| Model Number | 14A-NE1013DX |
| Serial# | 1H85411DQ6 |
| Is This a Chromebook? | YES |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Charger | Charger |
| Manufacturer | HP |
| Color | GRAY |
| Screen size (inches) | 14 |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
Original: $94.99
-65%$94.99
$33.25Hp 14a-ne1013dx Intel Celeron 4 Gb 64 Gb Gray Laptop
| Model Number | 14A-NE1013DX |
| Serial# | 1H85411DQ6 |
| Is This a Chromebook? | YES |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Charger | Charger |
| Manufacturer | HP |
| Color | GRAY |
| Screen size (inches) | 14 |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Model Number | 14A-NE1013DX |
| Serial# | 1H85411DQ6 |
| Is This a Chromebook? | YES |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Charger | Charger |
| Manufacturer | HP |
| Color | GRAY |
| Screen size (inches) | 14 |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |











