
Hp 15-cs2079nr Intel Core I5 - 8th Generation 8 Gb 1 Tb White Laptop
| CASE / BAG | CASE / BAG |
| TOUCHSCREEN | TOUCHSCREEN |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Screen size (inches) | 15 |
| Serial# | 5CD9466Y0M |
| Webcam | Webcam |
| Processor Type | Intel Core i5 - 8th Generation |
| Model Number | 15-CS2079NR |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Color | WHITE |
| Internal Storage Capacity | 1 TB |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| 10 Key | 10 Key |
| Manufacturer | HP |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CASE / BAG |
| WEBCAM |
| TOUCHSCREEN |
| 10 KEY |
| WIFI CONNECTIVITY |
Original: $199.99
-65%$199.99
$70.00Hp 15-cs2079nr Intel Core I5 - 8th Generation 8 Gb 1 Tb White Laptop
| CASE / BAG | CASE / BAG |
| TOUCHSCREEN | TOUCHSCREEN |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Screen size (inches) | 15 |
| Serial# | 5CD9466Y0M |
| Webcam | Webcam |
| Processor Type | Intel Core i5 - 8th Generation |
| Model Number | 15-CS2079NR |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Color | WHITE |
| Internal Storage Capacity | 1 TB |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| 10 Key | 10 Key |
| Manufacturer | HP |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CASE / BAG |
| WEBCAM |
| TOUCHSCREEN |
| 10 KEY |
| WIFI CONNECTIVITY |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| CASE / BAG | CASE / BAG |
| TOUCHSCREEN | TOUCHSCREEN |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Screen size (inches) | 15 |
| Serial# | 5CD9466Y0M |
| Webcam | Webcam |
| Processor Type | Intel Core i5 - 8th Generation |
| Model Number | 15-CS2079NR |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Color | WHITE |
| Internal Storage Capacity | 1 TB |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| 10 Key | 10 Key |
| Manufacturer | HP |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CASE / BAG |
| WEBCAM |
| TOUCHSCREEN |
| 10 KEY |
| WIFI CONNECTIVITY |











