
Hp 15-dy2131wm Intel Core I3 - 11th Generation 8 Gb 256 Gb Silver Laptop
| Color | SILVER |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Processor Type | Intel Core i3 - 11th Generation |
| Model Number | 15-DY2131WM |
| Screen size (inches) | 15 |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Serial# | 5CD2406RTQ |
| Manufacturer | HP |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Original: $154.99
-65%$154.99
$54.25Hp 15-dy2131wm Intel Core I3 - 11th Generation 8 Gb 256 Gb Silver Laptop
| Color | SILVER |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Processor Type | Intel Core i3 - 11th Generation |
| Model Number | 15-DY2131WM |
| Screen size (inches) | 15 |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Serial# | 5CD2406RTQ |
| Manufacturer | HP |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Color | SILVER |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Processor Type | Intel Core i3 - 11th Generation |
| Model Number | 15-DY2131WM |
| Screen size (inches) | 15 |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Serial# | 5CD2406RTQ |
| Manufacturer | HP |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
Condition
Excellent, pre-owned condition











