
Hp 15-fd0082wm Intel Celeron 4 Gb 128 Gb Blue Laptop
| Charger | Charger |
| Manufacturer | HP |
| 10 Key | 10 Key |
| Screen size (inches) | 15 |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Model Number | 15-FD0082WM |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Serial# | 1H85472KB3 |
| Color | BLUE |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |
| 10 KEY |
| CHARGER |
Original: $99.99
-65%$99.99
$35.00Hp 15-fd0082wm Intel Celeron 4 Gb 128 Gb Blue Laptop
| Charger | Charger |
| Manufacturer | HP |
| 10 Key | 10 Key |
| Screen size (inches) | 15 |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Model Number | 15-FD0082WM |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Serial# | 1H85472KB3 |
| Color | BLUE |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |
| 10 KEY |
| CHARGER |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Charger | Charger |
| Manufacturer | HP |
| 10 Key | 10 Key |
| Screen size (inches) | 15 |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Model Number | 15-FD0082WM |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Serial# | 1H85472KB3 |
| Color | BLUE |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |
| 10 KEY |
| CHARGER |











