
Hp D10e8ua Amd Ryzen 5 16 Gb 256 Gb Gray Laptop
| Model Number | D10E8UA |
| Processor Type | AMD RYZEN 5 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Manufacturer | HP |
| Color | GRAY |
| Screen size (inches) | 16 |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Serial# | 1H86080HFT |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Original: $374.99
-65%$374.99
$131.25Hp D10e8ua Amd Ryzen 5 16 Gb 256 Gb Gray Laptop
| Model Number | D10E8UA |
| Processor Type | AMD RYZEN 5 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Manufacturer | HP |
| Color | GRAY |
| Screen size (inches) | 16 |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Serial# | 1H86080HFT |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Model Number | D10E8UA |
| Processor Type | AMD RYZEN 5 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Manufacturer | HP |
| Color | GRAY |
| Screen size (inches) | 16 |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Serial# | 1H86080HFT |
Condition
Excellent, pre-owned condition






