
Lenovo 81kt Intel Celeron 4 Gb 64 Gb Gray Laptop
Overview
Condition
| Serial# | YD07XE5FYDN0B9627000 |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Screen size (inches) | 10 |
| Manufacturer | LENOVO |
| Color | GRAY |
| Webcam | Webcam |
| Model Number | 81KT |
| Charger | Charger |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Processor Type | INTEL CELERON |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
| WIFI CONNECTIVITY |
| WEBCAM |
$112.99
Lenovo 81kt Intel Celeron 4 Gb 64 Gb Gray Laptop—
$112.99
Lenovo 81kt Intel Celeron 4 Gb 64 Gb Gray Laptop
Overview
Condition
| Serial# | YD07XE5FYDN0B9627000 |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Screen size (inches) | 10 |
| Manufacturer | LENOVO |
| Color | GRAY |
| Webcam | Webcam |
| Model Number | 81KT |
| Charger | Charger |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Processor Type | INTEL CELERON |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
| WIFI CONNECTIVITY |
| WEBCAM |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Serial# | YD07XE5FYDN0B9627000 |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Screen size (inches) | 10 |
| Manufacturer | LENOVO |
| Color | GRAY |
| Webcam | Webcam |
| Model Number | 81KT |
| Charger | Charger |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Processor Type | INTEL CELERON |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
| WIFI CONNECTIVITY |
| WEBCAM |








