
Lenovo Chrome Os Intel Pentium 4 Gb 32 Gb Black Laptop
Overview
Condition
| Internal Storage Capacity | 32 GB |
| Manufacturer | LENOVO |
| Is This a Chromebook? | YES |
| Model Number | CHROME OS |
| Color | BLACK |
| Serial# | |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Screen size (inches) | 10 |
| Processor Type | INTEL PENTIUM |
Condition
Excellent, pre-owned condition
$13.30
Original: $37.99
-65%Lenovo Chrome Os Intel Pentium 4 Gb 32 Gb Black Laptop—
$37.99
$13.30Lenovo Chrome Os Intel Pentium 4 Gb 32 Gb Black Laptop
Overview
Condition
| Internal Storage Capacity | 32 GB |
| Manufacturer | LENOVO |
| Is This a Chromebook? | YES |
| Model Number | CHROME OS |
| Color | BLACK |
| Serial# | |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Screen size (inches) | 10 |
| Processor Type | INTEL PENTIUM |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Internal Storage Capacity | 32 GB |
| Manufacturer | LENOVO |
| Is This a Chromebook? | YES |
| Model Number | CHROME OS |
| Color | BLACK |
| Serial# | |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Screen size (inches) | 10 |
| Processor Type | INTEL PENTIUM |
Condition
Excellent, pre-owned condition











