
Lenovo Sli 3 Chrome Intel Core I3 - 5th Generation 4 Gb 32 Gb Blue Laptop
| Color | BLUE |
| Is This a Chromebook? | YES |
| Charger | Charger |
| Manufacturer | LENOVO |
| Model Number | SLI 3 CHROME |
| Screen size (inches) | 12 |
| Processor Type | Intel Core i3 - 5th Generation |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Internal Storage Capacity | 32 GB |
| Serial# | YXOJHRRD |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
Lenovo Sli 3 Chrome Intel Core I3 - 5th Generation 4 Gb 32 Gb Blue Laptop
| Color | BLUE |
| Is This a Chromebook? | YES |
| Charger | Charger |
| Manufacturer | LENOVO |
| Model Number | SLI 3 CHROME |
| Screen size (inches) | 12 |
| Processor Type | Intel Core i3 - 5th Generation |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Internal Storage Capacity | 32 GB |
| Serial# | YXOJHRRD |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Color | BLUE |
| Is This a Chromebook? | YES |
| Charger | Charger |
| Manufacturer | LENOVO |
| Model Number | SLI 3 CHROME |
| Screen size (inches) | 12 |
| Processor Type | Intel Core i3 - 5th Generation |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Internal Storage Capacity | 32 GB |
| Serial# | YXOJHRRD |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |











