
Meta Quest 2 256 Gb White Virtual Reality Device
| Device Type | HEAD MOUNTED DISPLAY (HMD) |
| Manufacturer | META |
| Color | WHITE |
| Serial# | 1WMHHB6BB32252 |
| 211540 | 211540 |
| Model Number | QUEST 2 |
| Strap | Strap |
| Remote Control | Remote Control |
| 211536 | 211536 |
| 211538 | 211538 |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CONTROLLER COMPATIBLE |
| STRAP |
| PC CONNECTED |
| REMOTE CONTROL |
| SMART PHONE SYNCHRONIZATION |
Meta Quest 2 256 Gb White Virtual Reality Device
| Device Type | HEAD MOUNTED DISPLAY (HMD) |
| Manufacturer | META |
| Color | WHITE |
| Serial# | 1WMHHB6BB32252 |
| 211540 | 211540 |
| Model Number | QUEST 2 |
| Strap | Strap |
| Remote Control | Remote Control |
| 211536 | 211536 |
| 211538 | 211538 |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CONTROLLER COMPATIBLE |
| STRAP |
| PC CONNECTED |
| REMOTE CONTROL |
| SMART PHONE SYNCHRONIZATION |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Device Type | HEAD MOUNTED DISPLAY (HMD) |
| Manufacturer | META |
| Color | WHITE |
| Serial# | 1WMHHB6BB32252 |
| 211540 | 211540 |
| Model Number | QUEST 2 |
| Strap | Strap |
| Remote Control | Remote Control |
| 211536 | 211536 |
| 211538 | 211538 |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CONTROLLER COMPATIBLE |
| STRAP |
| PC CONNECTED |
| REMOTE CONTROL |
| SMART PHONE SYNCHRONIZATION |









