
Meta Quest 3 128 Gb White Virtual Reality Device
| Manufacturer | META |
| Color | WHITE |
| Remote Control | Remote Control |
| Serial# | 340YC10GBS13B2 |
| 211538 | 211538 |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Strap | Strap |
| Device Type | HEAD MOUNTED DISPLAY (HMD) |
| 211536 | 211536 |
| Model Number | QUEST 3 |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CONTROLLER COMPATIBLE |
| STRAP |
| SMART PHONE SYNCHRONIZATION |
| REMOTE CONTROL |
Meta Quest 3 128 Gb White Virtual Reality Device
| Manufacturer | META |
| Color | WHITE |
| Remote Control | Remote Control |
| Serial# | 340YC10GBS13B2 |
| 211538 | 211538 |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Strap | Strap |
| Device Type | HEAD MOUNTED DISPLAY (HMD) |
| 211536 | 211536 |
| Model Number | QUEST 3 |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CONTROLLER COMPATIBLE |
| STRAP |
| SMART PHONE SYNCHRONIZATION |
| REMOTE CONTROL |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Manufacturer | META |
| Color | WHITE |
| Remote Control | Remote Control |
| Serial# | 340YC10GBS13B2 |
| 211538 | 211538 |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Strap | Strap |
| Device Type | HEAD MOUNTED DISPLAY (HMD) |
| 211536 | 211536 |
| Model Number | QUEST 3 |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CONTROLLER COMPATIBLE |
| STRAP |
| SMART PHONE SYNCHRONIZATION |
| REMOTE CONTROL |









