
Motorola Moto G Play 64 Gb Blue Smart Phone
| Carrier | T - MOBILE |
| Serial# | ZY22KHQKZ4 |
| Class | MEDIUM |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Manufacturer | MOTOROLA |
| IMEI# | 354652554009563 |
| Color | BLUE |
| Model Number | MOTO G PLAY |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Motorola Moto G Play 64 Gb Blue Smart Phone
| Carrier | T - MOBILE |
| Serial# | ZY22KHQKZ4 |
| Class | MEDIUM |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Manufacturer | MOTOROLA |
| IMEI# | 354652554009563 |
| Color | BLUE |
| Model Number | MOTO G PLAY |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Carrier | T - MOBILE |
| Serial# | ZY22KHQKZ4 |
| Class | MEDIUM |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Manufacturer | MOTOROLA |
| IMEI# | 354652554009563 |
| Color | BLUE |
| Model Number | MOTO G PLAY |
Condition
Very Good, pre-owned condition


