Motorola Motorola Edge 2024 256 Gb Black Smart Phone
| Model Number | MOTOROLA EDGE 2024 |
| Manufacturer | MOTOROLA |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Color | BLACK |
| Serial# | ZD222QHFQS |
| Class | MEDIUM |
| IMEI# | 356698941259575 |
| Carrier | METRO PCS |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Motorola Motorola Edge 2024 256 Gb Black Smart Phone
| Model Number | MOTOROLA EDGE 2024 |
| Manufacturer | MOTOROLA |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Color | BLACK |
| Serial# | ZD222QHFQS |
| Class | MEDIUM |
| IMEI# | 356698941259575 |
| Carrier | METRO PCS |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Model Number | MOTOROLA EDGE 2024 |
| Manufacturer | MOTOROLA |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Color | BLACK |
| Serial# | ZD222QHFQS |
| Class | MEDIUM |
| IMEI# | 356698941259575 |
| Carrier | METRO PCS |
Condition
Excellent, pre-owned condition






