Motorola Xt2513-1 128 Gb Black Smart Phone
| Class | BASIC |
| IMEI# | 353646953787440 |
| Model Number | XT2513-1 |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Carrier | T - MOBILE |
| Color | BLACK |
| Manufacturer | MOTOROLA |
| Serial# | ZTA2255RGQ |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Original: $54.99
-65%$54.99
$19.25Motorola Xt2513-1 128 Gb Black Smart Phone
| Class | BASIC |
| IMEI# | 353646953787440 |
| Model Number | XT2513-1 |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Carrier | T - MOBILE |
| Color | BLACK |
| Manufacturer | MOTOROLA |
| Serial# | ZTA2255RGQ |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Class | BASIC |
| IMEI# | 353646953787440 |
| Model Number | XT2513-1 |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Carrier | T - MOBILE |
| Color | BLACK |
| Manufacturer | MOTOROLA |
| Serial# | ZTA2255RGQ |
Condition
Very Good, pre-owned condition


