
Motorola Xt2513-3 128 Gb Gray Smart Phone
| Class | MEDIUM |
| Carrier | AT&T |
| Color | GRAY |
| IMEI# | 354990481840233 |
| Serial# | ZT4222ZSS4 |
| Model Number | XT2513-3 |
| Manufacturer | MOTOROLA |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Motorola Xt2513-3 128 Gb Gray Smart Phone
| Class | MEDIUM |
| Carrier | AT&T |
| Color | GRAY |
| IMEI# | 354990481840233 |
| Serial# | ZT4222ZSS4 |
| Model Number | XT2513-3 |
| Manufacturer | MOTOROLA |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Class | MEDIUM |
| Carrier | AT&T |
| Color | GRAY |
| IMEI# | 354990481840233 |
| Serial# | ZT4222ZSS4 |
| Model Number | XT2513-3 |
| Manufacturer | MOTOROLA |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
Condition
Excellent, pre-owned condition


