Motorola Xt2513v 64 Gb Blue Smart Phone
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Color | BLUE |
| IMEI# | 354536626309137 |
| Model Number | XT2513V |
| Class | MEDIUM |
| Carrier | VERIZON |
| Serial# | ZY32LD42HL |
| Manufacturer | MOTOROLA |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Motorola Xt2513v 64 Gb Blue Smart Phone
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Color | BLUE |
| IMEI# | 354536626309137 |
| Model Number | XT2513V |
| Class | MEDIUM |
| Carrier | VERIZON |
| Serial# | ZY32LD42HL |
| Manufacturer | MOTOROLA |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Color | BLUE |
| IMEI# | 354536626309137 |
| Model Number | XT2513V |
| Class | MEDIUM |
| Carrier | VERIZON |
| Serial# | ZY32LD42HL |
| Manufacturer | MOTOROLA |
Condition
Excellent, pre-owned condition


