
Motorola Xt2553-5 256 Gb Blue Smart Phone
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Manufacturer | MOTOROLA |
| Color | BLUE |
| Serial# | ZD222TGX86 |
| CASE / COVER | CASE / COVER |
| Class | MEDIUM |
| Model Number | XT2553-5 |
| IMEI# | 351042181008399 |
| Carrier | CRICKET |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CASE / COVER |
Motorola Xt2553-5 256 Gb Blue Smart Phone
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Manufacturer | MOTOROLA |
| Color | BLUE |
| Serial# | ZD222TGX86 |
| CASE / COVER | CASE / COVER |
| Class | MEDIUM |
| Model Number | XT2553-5 |
| IMEI# | 351042181008399 |
| Carrier | CRICKET |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CASE / COVER |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Manufacturer | MOTOROLA |
| Color | BLUE |
| Serial# | ZD222TGX86 |
| CASE / COVER | CASE / COVER |
| Class | MEDIUM |
| Model Number | XT2553-5 |
| IMEI# | 351042181008399 |
| Carrier | CRICKET |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CASE / COVER |


